Stomatolog Radzymin City-Dent

Nowoczesna stomatologia
w samym centrum Radzymina

Gabinet stomatologiczny Radzymin
Ortodonta Radzymin
Protetyk Radzymin
Ortodoncja Radzymin

dr Jarosław Marciniak


lekarz implantolog

ortodoncja dr Monika Małek

Lider i prekursor polskiej implantologii. Zgłębia tajniki implantoprotetyki na licznych krajowych i zagranicznych kursach m in. w Szwecji, Włoszech oraz na prestiżowym Uniwersytecie Nowojorskim i Uniwersytecie w Los Angeles począwszy od lat ’90.

Ukończyłem akademię Medyczną w Warszawie w 1994 roku. Przez rok pracowałem w zakładzie protetyki Warszawskiej Akademii Medycznej jako młodszy asystent.
Następnie przez trzy lata lekarz protetyk w Lecznicy Rządowej. Od tamtego czasu prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną. W 2001 roku otworzyłem drugi gabinet w Warszawie.

Pierwsze teoretyczne szkolenie z implantologii przeszedłem w 1992 roku. Pierwszy implant samodzielnie wszczepiłem w 1999 roku. Był to implant firmy Nobel Biocare.
Od tamtej pory wprowadzam nowe technologie implantologiczne do swojej praktyki. Pracuję dziesięcioma systemami implantologicznymi (Nobel biocare, Biomet 3I, Astra, Straumann, Alpha bio, Alpha dent, Adin, Osstem, Axis implant, SGS implant). Jako jeden z pierwszych wprowadziłem system wirtualnego planowania zabiegów Nobel Guide i przez pierwsze trzy lata wykonałem najwięcej zabiegów tą metodą w Polsce.
Od 2007 pracuję również na podobnym systemie wirtualnej nawigacji - Nawigatorem firmy Simplant. Obecnie jestem jednym z nielicznych pracujących na dwóch takich systemach. Od paru lat prowadzimy zabiegi z użyciem takich technik jak PRP i PRF by polepszyć efekty gojenia. Od kilku lat stosuję technikę piezo surgery. W tym roku rozpocząłem prowadzenie kursów z zakresu implantologii i implantoprotetyki.

Zainteresowania:
Żeglarstwo, wędkarstwo, nurkowanie, fotografia, podróże